Lekarze

prof. dr hab. med. Marcin Jóźwik

Studiował na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku oraz na Uniwersytecie w Montpellier, we Francji. Specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa uzyskał z wyróżnieniem w Klinice Ginekologii Akademii Medycznej w Białymstoku, zaś specjalizację w dziedzinie ginekologii onkologicznej uzyskał w Niemczech, w Szpitalu Klinicznym w Aalen, Uniwersytetu w Ulm. Jako stypendysta Fundacji na rzecz Nauki Polskiej oraz amerykańskiej Fundacji Fulbrighta odbył staże w Centrum do Walki z Rakiem w Montpellier oraz na Uniwersytecie Stanowym Colorado w Fort Collins, w USA. Pracując od 2006 roku w Niemczech, zdobył wysokie kwalifikacje z zakresu leczenia nietrzymania moczu i obniżenia narządów miednicy mniejszej oraz leczenia nowotworów kobiet, w szczególności z wykorzystaniem chirurgii małoinwazyjnej – laparoskopii i hysteroskopii. Obecnie jest kierownikiem Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

dr Wioletta Katarzyna Szepieniec

Studiowała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizacja z zakresu ginekologii i położnictwa w Niemczech – w szpitalu w Aurich oraz w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz. Prowadziła własną praktykę i oddział ginekologiczno-położniczy w Würzburgu, w Niemczech. Obecnie pracuje w szpitalu Świętego Rafała w Krakowie. Posiada długoletnie doświadczenie w ginekologii operacyjnej i zachowawczej. Dodatkowe kwalifikacje: lekarz medycyny estetycznej i medycyny anti-aging.

dr n. med. Paweł Szymanowski

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Hanowerze w Niemczech. Specjalizacja z zakresu ginekologii i położnictwa w Szpitalu Klinicznym Charité w Neuruppinie oraz w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz. Były ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Greiz. Prowadził własną praktykę i oddział ginekologiczno-położniczy w Würzburgu. Obecnie jest ordynatorem odzialu ginekologicznego w Szpitalu Scanmed Świętego Rafała w Krakowie, jak też konsultantem w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu we Frankfurcie nad Menem w Hanau, w Niemczech. Posiada szczególne doświadczenie w dziedzinie leczenia operacyjnego nietrzymania moczu i obniżenia narządów miednicy mniejszej z wykorzystaniem chirurgii minimalnie inwazyjnej oraz w zakresie onkologii ginekologicznej, chirurgii piersi i uroginekologii zachowawczej.

prof. dr hab.n.med. Józef Krzysiek

Studiował na Wydziale Medycznym Akedemii Medycznej w Krakowie. Specjalista w dziedzinie endokrynologii, położnictwa oraz ginekologii. W 2003 r. otrzymał tytuł profesora nadzwyczajnego w Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 2004-2014 ordynator Oddziału Klinicznego Kliniki Endokrynlogii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ponadto prof. Krzysiek jest członkiem wielu towarzystw m.in.Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Ginekologów i Położników (EAGO). Autor oraz współautor ponad 200 publikacji naukowych. Znany i DBceniony specjalista endokrynologii ginekologicznej.

dr Jerzy Jakubowski

W 1991 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2001 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Zdobywać doświadczenie w kilku wiodących małopolskich placówkach medycznych (m.in.: w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, Szpitalu MSWiA w Krakowie, Prywatnej Klinice "Spes" w Krakowie, Szpitalu św. Anny w Miechowie, NZOZ Kraków Południe oraz Luxmed Kraków).
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Ukończył certyfikowane kursy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie oraz wiele innych.
Posiada certyfikat umiejętności londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medcine Foundation – FMF) w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej nieprawidłowości w budowie oraz podejrzenia wad genetycznych w ciąży.
Certyfikat FMF numer: 119439 – corocznie podlega pozytywnej ocenie przez szkoleniowców londyńskiej Fundacji FMF, co gwarantuje najwyższą jakość badań ultrasonograficznych przeprowadzanych przez specjalistów wyróżnionych tym certyfikatem.
Jest również certyfikowanym ultrasonografistą - certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego Sekcji Ultrasonografii.

dr Hanna Szweda

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej, stypendystka programu UE Erasmus, w ramach którego odbyła staż w hiszpańskim Universitat de Lleida. Specjalizację z dziedziny położnictwa i ginekologii uzyskała pracując od 2008 roku w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem ciąży, diagnostyką, profilaktyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych oraz uroginekologią. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i konferencjach, prowadzi także wykłady na kursach dla lekarzy.

dr Krzysztof Stuwczyński

Uzyskał dyplom lekarza na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie w 1989 roku. Zgromadził bogate doświadczenie kliniczne pracując w Oddziale Patologii Ciąży, Instytutu Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w Krakowie, odbył staż w Hospital of the University of Pennsylvania w Filadelfii, w USA. Od kilkunastu lat prowadzi prywatną praktykę lekarską specjalizując się w prowadzeniu ciąży patologicznej i leczeniu niepłodności a także w dziedzinie uroginekologii.

dr Marcin Zarawski

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbywa specjalizację z Położnictwa i Ginekologii w Oddziale Ginekologii i Położnictwa z Ginekologią Onkologiczną w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie. W swojej pracy w szczególności interesuje się ginekologią operacyjną, w tym zabiegami endoskopowymi i leczeniem onkologicznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.
Polityka plików Cookie
projekt i wykonanie: DOMENA