Lekarze

dr Wioletta Katarzyna Szepieniec

Studiowała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizacja z zakresu ginekologii i położnictwa w Niemczech – w szpitalu w Aurich oraz w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz. Prowadziła własną praktykę i oddział ginekologiczno-położniczy w Würzburgu, w Niemczech. Obecnie pracuje w szpitalu na Klinach. Posiada długoletnie doświadczenie w ginekologii operacyjnej i zachowawczej. Dodatkowe kwalifikacje: lekarz medycyny estetycznej i medycyny anti-aging.

prof. nadzw. dr n.med. Paweł Szymanowski

Ukończył studia na Akademii Medycznej w Hanowerze w Niemczech. Specjalizacja z zakresu ginekologii i położnictwa w Szpitalu Klinicznym Charité w Neuruppinie oraz w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz. Były ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Greiz. Prowadził własną praktykę i oddział ginekologiczno-położniczy w Würzburgu. Obecnie jest kierownikiem Kliniki Ginekologii i Położnictwa Wydziału Lekarskiego i Nauk O Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Szpitalu na Klinach jak też konsultantem w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu we Frankfurcie nad Menem w Hanau, w Niemczech.
Od maja 2017 pełni funkcję prezesa Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Posiada szczególne doświadczenie w dziedzinie leczenia operacyjnego nietrzymania moczu i obniżenia narządów miednicy mniejszej z wykorzystaniem chirurgii minimalnie inwazyjnej oraz w zakresie onkologii ginekologicznej, chirurgii piersi i uroginekologii zachowawczej.

prof. dr hab.n.med. Józef Krzysiek

Studiował na Wydziale Medycznym Akedemii Medycznej w Krakowie. Specjalista w dziedzinie endokrynologii, położnictwa oraz ginekologii. W 2003 r. otrzymał tytuł profesora nadzwyczajnego w Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 2004-2014 ordynator Oddziału Klinicznego Kliniki Endokrynlogii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ponadto prof. Krzysiek jest członkiem wielu towarzystw m.in.Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Ginekologów i Położników (EAGO). Autor oraz współautor ponad 200 publikacji naukowych. Znany i DBceniony specjalista endokrynologii ginekologicznej.

dr Jerzy Jakubowski

W 1991 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2001 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Zdobywać doświadczenie w kilku wiodących małopolskich placówkach medycznych (m.in.: w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, Szpitalu MSWiA w Krakowie, Prywatnej Klinice "Spes" w Krakowie, Szpitalu św. Anny w Miechowie, NZOZ Kraków Południe oraz Luxmed Kraków).
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Ukończył certyfikowane kursy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie oraz wiele innych.
Posiada certyfikat umiejętności londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medcine Foundation – FMF) w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej nieprawidłowości w budowie oraz podejrzenia wad genetycznych w ciąży.
Certyfikat FMF numer: 119439 – corocznie podlega pozytywnej ocenie przez szkoleniowców londyńskiej Fundacji FMF, co gwarantuje najwyższą jakość badań ultrasonograficznych przeprowadzanych przez specjalistów wyróżnionych tym certyfikatem.
Jest również certyfikowanym ultrasonografistą - certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego Sekcji Ultrasonografii.

dr Hanna Szweda

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej, stypendystka programu UE Erasmus, w ramach którego odbyła staż w hiszpańskim Universitat de Lleida. Specjalizację z dziedziny położnictwa i ginekologii uzyskała pracując od 2008 roku w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Warszawie. Zajmuje się prowadzeniem ciąży, diagnostyką, profilaktyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych oraz uroginekologią. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i konferencjach, prowadzi także wykłady na kursach dla lekarzy.

dr Krzysztof Stuwczyński

Uzyskał dyplom lekarza na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie w 1989 roku. Zgromadził bogate doświadczenie kliniczne pracując w Oddziale Patologii Ciąży, Instytutu Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej w Krakowie, odbył staż w Hospital of the University of Pennsylvania w Filadelfii, w USA. Od kilkunastu lat prowadzi prywatną praktykę lekarską specjalizując się w prowadzeniu ciąży patologicznej i leczeniu niepłodności a także w dziedzinie uroginekologii.

dr Anna Golka-Leszczyńska

Absolwentka Akademii Medycznej w Krakowie. Specjalista ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu porodów, patologii ciąży i opieki nad kobietą ciężarną. I i II stopień specjalizacji zdobyła na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w szpitali miejskim
w Rabce-Zdroju, w którym pełniła funkcję ordynatora Oddziału Gin-Poł. Doświadczenie zdobywała pracując w szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego oraz jako wieloletni zastępca ordynatora oraz pełniąca funkcję Ordynatora Oddziału Gin-Poł w Szpitalu wojewódzkim im. Ludwika Rydygiera. Współpracuje z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szpitala "Ujastek" oraz Oddziałem Klinicznym Ginekologii i Uroginekologii Szpitala na Klinach. Prowadzi wieloletnią praktykę prywatną, jako lekarz położnik oraz specjalizuje się również w ginekologii dziecięcej i wieku rozwojowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy. Posiada ukończone II letnie studia podyplomowe z medycyny przeciw starzeniowej prowadzone pod kierunkiem endokrynologa prof. Thiery Hertoghe, MD dyrektora World Society
of Anti-Aging Medicyne.
Polityka plików Cookie
projekt i wykonanie: DOMENA