Ginekologia estetyczna genitaliów oraz piersi

 

Ty i Twoje ciało to jedność. Wspieramy akceptowanie ciała takim, jakie jest. Jeśli jednak masz ochotę coś w nim zmienić lub pragniesz zniwelować ograniczenie funkcjonalności Twojego ciała, chętnie Ci pomożemy.

 

 

Jeszcze dekadę temu nawet proste zabiegi estetyczne jawiły się jako kontrowersyjne. Utrudniające funkcjonowanie zmiany po ciąży traktowano jako nieodwracalną konieczność, a o przyjemności płynącej z seksu mówiono szeptem. Na szczęście dziś panuje większa swoboda i szacunek do tego, by każdy był taki, jak chce. Wesprzemy Cię w zdrowej decyzji o poddaniu się procedurze, która zbliży wygląd i funkcjonowanie Twojego ciała do stanu, który jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

.

Jeśli takiej potrzebie towarzyszy zdrowa motywacja, pomożemy Ci osiągnąć efekt, na którym Ci zależy.

Podczas ciąży może dochodzić do przerostu warg sromowych wewnętrznych i zewnętrznych, a w trakcie porodu siłami natury – do ich rozciągnięcia i urazów. Może dojść również do pęknięcia lub nacięcia krocza. Powstałe blizny zniekształcają genitalia i mogą prowadzić do utrudnień w życiu intymnym. Karmienie piersią może natomiast powodować zmiany w tkance gruczołu piersiowego, widoczne po zaprzestaniu laktacji jako zmniejszenie i obniżenie piersi. Nie każda osoba musi akceptować takie sytuacje w swoim ciele.

Naturalny proces starzenia i związane z postępującym wiekiem zmniejszenie ilości hormonów żeńskich mogą niekorzystnie wpłynąć na narządy układu rozrodczego i moczowego oraz funkcje seksualne.

Ciąża, poród, operacje czy naturalne procesy zachodzące wraz z wiekiem mogą prowadzić do zniekształceń genitaliów, w konsekwencji wywołując utrudnienia w życiu intymnym.

JAK W GYNECE LECZYMY TEGO TYPU PROBLEMY?

Zajmujemy się pomniejszaniem i naprawą zbliznowaceń w obrębie krocza po porodach siłami natury oraz usuwaniem blizn skóry brzucha (tak zwanych bliznowców) po cięciach cesarskich. Przeprowadzamy pomniejszanie pochwy rozciągniętej podczas porodu oraz korekcję zagłębiania się pęcherza moczowego i odbytnicy do pochwy. Możemy zmienić wielkość i kształt warg sromowych wewnętrznych i zewnętrznych.

Oprócz wymienionych, realizujemy także chirurgiczne rozcięcie błony dziewiczej lub jej rekonstrukcję oraz zabiegi wspomagające doznania seksualne. Wiele z wyżej wymienionych problemów potrafimy leczyć skutecznie bez użycia skalpela. Realizujemy zabiegi zarówno powiększenia piersi (metodami operacyjnymi i nieoperacyjnymi), jak i zmniejszenia ich (redukcji) oraz uniesienia. Odbudowujemy pierś po mastektomii, czyli operacji odjęcia piersi. Zajmujemy się również medycyną anti-aging, która bada przyczyny starzenia się organizmu, przeciwdziała skutkom lub minimalizuje je.